Untitled Document

Share | .
 

 Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

avatar

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 24

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


MesazhTitulli: Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu    Wed Sep 25, 2013 10:29 am
Lavd-falënderimi i takon All-llahut,
qoftë paqja mbi të Dërguarin e Tij
si dhe mbi të gjithë shërbyesit e mirë të Zotit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.forumk.biz
 

Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Ligjerata Islame-