Untitled Document

Share | .
 

 Fetih 1453 (2012)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

avatar

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 23

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


MesazhTitulli: Fetih 1453 (2012)   Sat Nov 22, 2014 9:38 pm


Pas vdekjes se babait te tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet ne fronin osman. Pas ka sfiduar the gjithe armiqte e tij, te brendshem dhe te jashtem, ai vendos te perfundoje ate qe ai ishte i destinuar te bente - pushtimin e Konstandinopojes.
Vlerësimi sipas IMBD 7.6/10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.forumk.biz
 

Fetih 1453 (2012)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Filma të bazuara në Kur'an-