Untitled Document

Share | .
 

 Selam (2013)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

avatar

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 23

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


MesazhTitulli: Selam (2013)   Sat Nov 22, 2014 10:17 pm

Ne kete film behet fjale per tre mesues nga turqia te cilet shkojn ne vende te ndryshme me nje qellim per ta perhapur Selamin.Njeri nga ta niset per ne Afrik ne Senegall, nje moter per ne Avganistan si dhe njeri ne Bosne.Ne kete mision ata do ta paraqesin islamin dhe vleren e selamit ku do te perballen me peripeci te ndryshme por do te dalin fitimtar ku do te arin qe te pajtojn popuj me selam. Ky film do tua tregon kete ngjarje dhe besoj se do te ngelni shume te knaqur ashtu sic une kam ngelur i knaqur. Kete film nga ka mundesuar vllau Adnan Halimi Tetove per te cilin e falenderojm shume vellaun dhe e lusim Allahun ta shperblen me shperblimet e Tia me te cmuara dhe t'ia mundesoj te hin en xhenent me selam ati dhe gjith vllezerve qe na lejuan dhe na mundesuan ta posedojm en forum kete film te cmuar.
Vlerësimi sipas IMBD 7.2/10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.forumk.biz
 

Selam (2013)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Filma të bazuara në Kur'an-